АлбаніяАлбанія - дуже красива країна, де є можливість побачити одразу два моря: Адріатичне та Іонічне. Піщані пляжі з пологим заходом в море змінюються кам'янистими та гальковими, де морська вода вражає кришталевою чистотою.

Албанія - одна з найзагадковіших країн Європи навіть для досвідченого туриста. Вона має унікальне розташування: саме тут зустрічаються лагідні хвилі теплого Адріатичного та бірюзового Іонічного морів. Строкатий колорит країни та контраст культур, тривала ізоляція від усього світу, чудові пейзажі та незаймана природа забезпечать яскравий та незабутній відпочинок. Албанія славиться по-балканськи гостинним місцевим населенням, дуже смачною їжею, цілком прийнятними цінами на тури, шанобливим ставленням місцевих жителів до кожного, хто виявив зацікавленість їхньою країною.
«Албанія – Ваше нове кохання на Середземному морі».

Столиця держави: Тирана. Валюта: албанський лек

Географія

Країна знаходиться на Балканському півострові. Межує з Грецією та Чорногорією. Тому, відпочиваючи в Албанії, можна відвідати й ці країни.

Курорти

Ідеальний час для пляжного відпочинку – літо. Основні літні курорти - це Дуррес, Влера, Саранда та Ксаміль. Взимку Албанія пропонує гірськолижні курорти Корча та Підгорець для любителів активного відпочинку.

Популярні напрямки