ЄгипетЄгипет - країна, в якій літо цілий рік, Єгипет - країна, в якій не буває зими... Хто не був у Єгипті - не знає, як це чудово – вирватися у літо посеред зими!

Єгипет – чарівна країна. Це батьківщина однієї з найдавніших і найрозвиненіших цивілізацій, яка вплинула на розвиток світової культури. Тіні богів, мумії фараонів, загадкові сфінкси та величні гробниці – ці поняття відомі навіть найдальшим від історії людям. Велика кількість історичних пам'яток світового рівня, екзотична природа, хороший сервіс - все це робить Єгипет дуже привабливим для туристів.

Географія

Сьогодні Єгипет – найбільша арабська країна, розташована на північному сході Африки. Частина його території – Синайський півострів – знаходиться в Азії. Кордон між двома континентами проходить Суецьким каналом. Площа країни становить 1 001 449 км2, з них більше 90% займає пустеля. На півночі країну омиває Середземне море, на сході - Червоне море. П'ять основних видів ландшафту визначають географічну картину: долина Нілу, дельта Нілу, Аравійська пустеля (15 000 років тому її покривали тропічні ліси), Лівійська пустеля та Сінай.

Клімат

На узбережжі Середземного моря в Єгипті клімат субтропічний, на решті території - пустельний тропічний. Влітку жарко. З травня до вересня температура повітря в Каїрі вдень становить приблизно 35-40 градусів тепла, з грудня по лютий + 20-25 градусів. На півдні країни спекотніше, ніж на березі Середземного моря. Взимку вночі прохолодно. Загалом нічна температура градусів на десять нижче ніж удень. Найспекотніший час: з липня до жовтня. Любителям екстремальних відчуттів можна порекомендувати Єгипет у липні чи серпні. Особливо Луксор, де, в долині Царів, може бути спекотно до ознобу. З жовтня температура повітря у країні стає цілком комфортною.

Популярні напрямки