ГреціяГреція - країна дивовижної краси, де яскраве сонце зігріває жителів практично круглий рік. Лазурне море, золотисті пляжі, білі будинки, аромат міцної кави і хвойних рослин - неповторна атмосфера Греції доступна для незабутнього і потрясающему відпочинку.

Лише почуєш про Грецію, як одразу пригадуються всесильні Олімпійські боги із Зевсом, що сидять на вершині Олімпа, або гомерівські герої, філософи с античних часів, а також великий похід Олександра Македонського та безліч грецьких колоній, що залишили глибокий слід у культурах різних народів.

Столиця держави: Афіни. Вважається торговим та фінансовим центром країни. Чисельність населення столиці з урахуванням передмість становить 3,2 млн. осіб.

Географія

Країна знаходиться на Балканському півострові та на островах, які прилягають до нього та до Малої Азії. Межує з Болгарією, Туреччиною, Албанією. 1/5 країни – острови, яких налічується близько 2 тисяч. Берегова лінія – 4100 км. Омивається Середземним морем, у т.ч. Егейським та Іонічним морями. Острів Крит омивається з південного боку Лівійським морем.

Клімат

Клімат помірний середземноморський. Завдяки цьому зима тут м'яка і супроводжується високою вологістю. Влітку, навпаки, сонце нагріває повітря до позначки в 28-32 градуси. Ідеальний час для пляжного відпочинку – вересень та жовтень. Погода навесні та восени постійно змінюється. Цей час краще присвятити знайомству з унікальними визначними пам'ятками, ніж пляжному відпочинку.

Популярні напрямки