ІталіяІТАЛІЯ - п'ята країна у світі за відвідуваністю туристами. Вона вражає кількістю пам'яток стародавньої архітектури, що збереглися, неймовірно смачною кухнею, унікальними об'єктами, такими як Пізанська вежа, Венеція-місто на воді, Музеї Ватикану та багатьма іншими.

Італія – це не лише пам'ятки, історія, мистецтво. Екскурсійний вид туризму в Італії можна легко поєднувати із пляжним. Італія має найдовшу берегову лінію серед усіх країн Середземномор'я. Крім того, північ Італії представлена великою кількістю відомих гірськолижних курортів.

До Італії пропонується безліч автобусних турів, які дають можливість ознайомитися з основними пам'ятками Риму, Флоренції, Венеції, Мілану, Неаполя та інших міст цієї чудової країни. Є також екскурсійні тури з авіаперельотом.

Географія

Італія відома своєю формою, що нагадує чобіт. Італія межує з Австрією, Францією, Словенією та Швейцарією. Крім того, територією Італії оточені держави Ватикан (кордон 3,2 км) та Сан-Марино (кордон 39 км).

Клімат

Італійський клімат має риси субтропічного середземноморського клімату. А різноманітність рельєфу цієї країни дає можливість відчути різноманітні кліматичні особливості. Гористі Калабрія та Сицилія оточені Середземним морем і тому температури на них вищі, ніж у горах північної частини півострова.

Популярні напрямки