ІспаніяІспанія - країна солодкого вина та лагідного сонця, країна блакитного моря та величних гір, країна геніїв та відкритого, веселого народу.

Країна, яка зігріває теплом після довгої зими, побутових проблем та робочих авралів, занурює в атмосферу свята та романтики, з новою гостротою пробуджує давно забуті почуття, бажання відчувати життя у всіх його проявах, будить старі та народжує нові мрії, дарує натхнення творити, змінювати себе та своє життя. Іспанія – країна-пристрасть, країна-натхнення, країна, яку Ви полюбите з перших днів.

Географія

Держава на південному заході Європи, що займає більшу частину Піренейського півострова. На півночі межує з Францією та Андоррою, на заході – з Португалією. На півночі омивається Біскайською затокою, на сході – Середземним морем, на півдні – Середземним морем та Атлантичним океаном, на заході – Атлантичним океаном. Іспанії належать кілька груп островів, найбільшими з яких є Балеарські острови в Середземному морі та Канарські острови в Атлантичному океані, що лежать на відстані понад тисячу кілометрів на південь, навпроти африканського узбережжя. Великі міста Іспанії: Аліканте, Бадахос, Барселона, Валенсія, Віго, Кадіс, Картахена, Ла-Корунья, Малага, Мурсил, Сантандер, Сарагоса, Севілья, Таррагона, Уельва, Гіхона. Площа країни становить 504 750 км кв. Піренейські гори, що протягнулися майже на 485 км. від Біскайської затоки до Середземного моря, є природним кордоном між Іспанією та Францією. Однак найголовнішою топографічною рисою Іспанії є велике центральне плато Месета, що знаходиться на висоті близько 610м над рівнем моря.

Клімат

Середземноморський, сухий та досить жаркий. М'яка зима. Найкращий час для туризму з кінця весни до початку осені.

Популярні напрямки