ТаїландТаїланд - стародавня країна Сіам, оповита легендами, останніми роками став доступним для широкого кола туристів.

Туристів відпочинок у Таїланді приваблює мальовничою природою, розвиненою туристичною інфраструктурою, різноманітними розвагами, чистими пляжами та чистим морем, а також спрощеною системою в'їзду. Найпопулярнішими пляжними курортами Тайланду є Бангкок, Паттайя, Крабі, острови Пхукет, Пхі-Пхі та Самуї. Тайланд пропонує готелі різного рівня комфортності із власними пляжами, нічні клуби та масажні салони. Але Таїланд – це не лише море та сонце, країна з давньою культурою та звичаями змогла зберегти свою самобутність, пам'ятки архітектури та храми.

Географія

Таїланд розташований у Південно-Східній Азії на півострові Індокитай, омивається водами Андаманського моря на південному заході та Сіамської затоки на південному сході. Його контури нагадують голову слона і нерідко самі тайці називають Таїланд "країною слона", а королівським символом є білий слон. Загальна площа території - 513 115 км2, що дорівнює території Франції. Столиця Таїланду - Бангкок є найбільшим містом країни.

Клімат

Майже весь Таїланд знаходиться у субекваторіальному поясі, у вологих тропіках, що й обумовлює високу середньорічну температуру +28 °С у поєднанні з мусонним кліматом. Протягом року у Бангкоку температура змінюється від +35°C у квітні до 17°C у грудні. Тривалість дощового сезону від 6 до 8 місяців. У Таїланді три основні пори року: спекотний, сезон дощів та холодний. У холодний період (листопад - лютий) середньомісячна температура в Бангкоку падає до +25 °C, а на півночі країни - до +20 °C, тоді як у спекотний досягає +30-35 °C і вище. Тому рекомендується носити легкий одяг.

Популярні напрямки