Освіта за кордоном

На думку багатьох людей, вивчення мови з носіями є набагато ефективнішим та швидшим. А деякі вважають, що навчання та стажування за кордоном гарантує їм високооплачувану роботу на батьківщині.

Переваги навчання закордоном

1.Удосконалення мови. Без знання іноземної мови, особливо англійської, сьогодні нікуди. Тому головна перевага, яка здатна забезпечити навчання в Англії, США чи Канаді – відмінне знання в майбутньому англійської мови. Під час навчання за кордоном обов'язково відбувається повне занурення у мовне середовище завдяки спілкуванню з викладачами та однолітками, яке дозволяє вивчити мову на найвищому рівні. Таке не зможуть запропонувати жодні курси англійської мови.
2. Нові знайомства та відкриття. Навчання в країнах зарубіжжя дозволить молодим людям розширити свій кругозір, зрозуміти іншу культуру, традиції та набути нових знайомств. Також завести нових друзів допоможуть молодіжні та дитячі табори за кордоном.
3. Диплом міжнародного зразка. Освіта за кордоном є чудовою перспективою подальшого працевлаштування в будь-яку міжнародну компанію, тим самим позбавивши різних обмежень і давши можливість розпочати кар'єру.
4. Практика та вигода. Найчастіше, при навчанні за кордоном студентів відправляють на стажування у великі та престижні компанії, що дозволяє показати себе з кращого боку та після навчання зайняти постійне робоче місце. Отже, хороша робота в Канаді та інших країнах забезпечена.
5. Нове устаткування. Навчання у розвинених країнах відрізняється постійним удосконаленням, яке відноситься і до технологій. Тому майже всі закордонні освітні установи забезпечують роботу на кращому устаткуванні та у нових лабораторіях.

Недоліки зарубіжної освіти

1. Ностальгія та адаптація. Майже кожен студент, який проходить навчання за кордоном, має ностальгію. Близько 5% учнів піддаються незапланованому поверненню на батьківщину. Причина цього – очікування на легкий розвиток мовних навичок. Особливо складно адаптуватися тим, хто фактично не знайомий з англійською мовою.
2. Фінансове питання. Цей чинник часто стає перешкодою для бажаючих навчатися. Однак, якщо звернутися за допомогою до міжнародних програм обміну (наприклад, Work and Travel USA), цей недолік відпаде.
3. Сувора дисципліна. У багатьох закордонних вишах дотримуються особливої ​​дисципліни, коли всі порушення караються суворо, особливо це стосується прогулів. Скрізь є недоліки, які можуть спричинити складнощі, але їх, як правило, можна подолати. Головне – це бажання і завзятість, решта може стати прекрасним життєвим досвідом і кардинально змінити ваше життя.