Гастро-тури


Вважається, що гастрономічний туризм приваблює людей, які тонко відчувають смак життя.

Вважається, що гастрономічний туризм приваблює людей, які тонко відчувають смак життя. Деякі скептики схильні думати, що за наявності нинішнього асортименту продуктів у супермаркетах, вироблених у різних куточках світу від Франції до Маврикія, немає потреби у подібних подорожах. Але гастротури розроблені насамперед для гурманів, які цінують смакові враження.
Гастрономічні тури дають змогу не лише продегустувати вишукані делікатеси, а й вивчити кулінарну культуру країни, дізнатися про історію виникнення страви та навіть побувати на майстер-класах. Особливістю гастрономічного туризму є те, що з такої подорожі ви привезете не банальні сувеніри, а цінні рецепти та знання.
Гастрономічний відпочинок – це спеціально розроблені програми для поціновувачів кулінарії, де враховуються побажання туристів. Навіть якщо ви не визначилися зі своїми уподобаннями в їжі, але у вас є велике бажання спробувати якісь незвичайні та смачні страви, ви можете сміливо вирушати в гастрономічні тури Європою, яка представлена ​​устрицями, сирами, різноманітними винами Іспанії та Франції, сиров'яленими делікатесами та стравами з національним колоритом.
За видами гастрономічний туризм можна поділити на 2 групи – сільський та міський. Під час першого туристи насолоджуються натуральними продуктами, які вирощені на приватних фермах у провінціях. Вони можуть взяти участь у збиранні горіхів, ягід, фруктів та приготувати з них будь-яку страву. Також до цієї групи належать гастрономічні цікавинки, якими славиться обрана місцевість, наприклад, іспанський хамон, шведська ікра уклейки, пармська шинка та ін. Міські гастротури припускають відвідування кондитерських фабрик та вишуканих ресторанів. Справжні естети в таких турах зможуть оцінити атмосферу, майстерність шеф-кухарів, професіоналізм персоналу та оформлення страв.
подорожі відкриють вам традиції кулінарії різних країн і подарують справжню насолоду, масу вражень, нові знайомства і нові смакові відчуття.