Індивідуальні тури


Для тих, хто...

…прагне відпочити там, де немає багато людей. Достатньо вибрати, наприклад, у Тунісі не популярні Хаммамет чи Сус, а гірський Айн-Драхам.
...шукає нової екзотики. Пальмами, що схилилися над блакитною водою і квітковими гірляндами, на шию нас уже не здивуєш, а от сенегальські тисячолітні баобаби, храми Мачу-Пікчу або грязьові гейзери Ісландії поки що на диво.
...хоче відвідати «місто мрії». Для когось це знайома за дитячими віршиками манлива Гвадалахара, для когось — Ріо-де-Жанейро, для когось — земний парадіз Бора-Бора.
Індивідуальний тур підбирається з урахуванням усіх побажань: вибір готелю, організація харчування в ресторанах або кафе, планування екскурсії та розваги. Заздалегідь обговорюються питання щодо зміни маршруту подорожі та відвідування додаткових екскурсій та розважальних об'єктів.
Персональні тури - це найкраще рішення для тих, хто бажає отримати від відпочинку максимум вражень, побачити екскурсії, які не входять до стандартного комплекту.
Персональні тури підходять для тих мандрівників, яких цікавлять унікальні туристичні напрямки, що ще не набрали популярності.
Індивідуальний тур – це ідеальне рішення для всіх, хто бажає здійснити свою незабутню подорож.