Гірськолижні тури


Гірськолижні тури

Гірськолижний туризм – комбінований вид туризму, куди входять елементи наступних видів: лікувально-оздоровчий, рекреаційний, спортивний аматорський, екологічний туризм. Гірськолижний туризм – яскраво виражений сезонний вид туризму. Цей вид туризму має низку особливостей.
Насамперед це - розміщення. Розміщення передбачено у спеціалізованих готелях типу гірських шале, архітектурно вписаних у навколишній краєвид. Поблизу готелів обов'язкова наявність підйомників. Існує кілька видів витягів: бугельні, крісельні, кабінні, гондольні. Готелі розташовані поблизу гірськолижних трас.
Серед різних видів активного відпочинку гірськолижне катання найбільше залежить від природних умов. Першочергове значення має наявність протягом чотирьох-п'яти місяців року щільного снігового покриву. Іншими факторами, що визначають зручності та привабливість гірськолижного відпочинку, є: висота місцевості, особливості рельєфу, погодні умови гірськолижного сезону, характер рослинності, відсутність лавинної та селевої небезпеки та, безумовно, різноманітність та унікальність ландшафтів. Кількість снігу, що випадає, залежить не тільки від висоти, але і від розташування району, близькості його до моря, спрямованості гірських хребтів, рослинності.