Весільні тури


Весільні подорожі

Не дивно, що весільний туризм займає значний сегмент світового туристичного ринку: святковий початок спільного житія-буття, можливо, і не гарантує безхмарного щастя надалі, але принаймні дарує променисті та «довгограючі» спогади про безтурботні дні серед тропічної природи — а що зближує більше, як не спільні приємні переживання!
Для закоханих є тропічні острови в серці океану і відокремлена тишу гір, смарагдові долини, безкраї піски та пухнасті снігові простори... Залишається лише визначитися з вибором: весілля за кордоном або у рідній країні із наступним медовим місяцем.
Раніше весільні церемонії здебільшого проводилися на батьківщині молодят. Сьогодні таку церемонію можна без жодних проблем провести в будь-якому куточку нашої планети, де лише забажають молодята. Такий туристичний напрямок насамперед відрізняється чітко індивідуалізованою програмою майбутньої подорожі. Молодятам надають широкий вибір красивих весільних суконь та костюмів. У програму такого туру входить організація романтичних вечерь на березі моря для двох, різні круїзи та прогулянки на яхті та багато іншого. Також у номер обов'язково подається сніданок. Залежно від побажань молодої пари для них обираються найкращі готелі, розробляється спеціальний маршрут.